• Sparişinizde belirttiğiniz Alanadı (Domain) adresinize, satın aldığınız yazılım lisanslanır.
  • Alanadınıza ödeme periyoduna göre, kullanım hakkı tanımlanır.
  • Yazılımı başka bir domainde kullanamazsınız.

Yazılımlarımız tamamıyla bize aittir. Free yazılımlar kullanmıyoruz, ihtiyaca yönelik genel & özel yazılımlar üretiyoruz.

Deneme hesabı vermememizin sebebi, bunu kötü niyetli kişiler tarafından suistimal edilip sunucuya zarar verilmeye çalışılmasıdır.

HDDIZAYN olarak, güvenliğinizi her anlamda sağlamak için birçok çaba sarfetmekte, birçok önlem almaktayız. Örneğin, hesabınıza erişim yetkileri sadece  Yetkili personelde bulunmaktadır.  Hesaplara kimin ne zaman eriştiği her zaman takip altında tutulur. Hiçbir 3. şahsa veya şirkete, hiçbir hesap şifresi veya hesaba ait bilgi kesinlikle teslim edilmemektedir. Hesaplara erişim için kullandığımız bütün bilgisayarlarda güncel sürüm antivirüs yazılımları mevcuttur, tamamen lisanslı yazılım kullanılan bilgisayarlardır. Hiçbir işlem için hiçbir sunucuya asla rastgele bir bilgisayardan giriş yapılmamaktadır. Giriş yaptığımız sistemlerde sabit IP adresi mevcuttur, böylece olası bir izinsiz girişi anında tespit ederek gerekli müdaheleleri yapabilmekteyiz. Bütün bu önlemler sayesinde, hesaplarınızın bizden kaynaklanabilecek bir hata sonucunda tehlikeye girmesi ihtimali minimuma indirilmiş olmaktadır.

Ödemenizi Havale/EFT/Posta Çeki ile yaptıktan sonra, sitemizin alt tarafındaki Ödeme Bildirimi bağlantısını tıklayarak ödeme bildirimi göndermeniz, ödemenizin farkedilip hesabınızın aktifleştirilme sürecini hızlandıracaktır. Ödeme bildirimi yaptıktan sonra ödemeniz kontrol edilip hesabınız İşleminiz tamamlanacak ve hesap bilgileriniz e-posta ile gönderilecektir.

Evet Yazılımlarımız Gelişmiş Alt Yapısıyla ve Responsive İçeriğiyle Seo Dostudur. Kurumsal Bilgiler, Ürünler, Haberler ve Diğer Bütün Kayıtlarınızda Arama Motorlarında, Kilit Kelimelerde %100 PageRank'da Yer Almanızı Sağlar. Extra Birşey yapmanıza Kesinlikle gerek yoktur.

Sitenizin Arama Motorlarında Gözükmesi Önem Teşkil Eder. Daha fazla Kitleye Ulaşmanıza büyük derecede faydası olur. Arama Motorlarında, İsminizle Aramalarda çıkmak Sitenizin Seo Dostu Olduğunu Göstermez.

Seo Dostu Olan Siteler, Kilit Kelimelerde, Örnek: (Bilgisayar) Arama Motorlarında Boy Göstermesi ve Tıklanma Oranına Göre Listede Hızla Yükselmesidir.